Göcek – Göcek Bays – Göcek

  1. Gün Öğleden sonra Göcek Liman’ında tekneye biniş. Tura ve tekneye ilişkin bilgiler. Liman işlemlerine ve tercihe bağlı olarak Göcek’de veya yakın koylardan birinde geceleme.

 

  1. Gün Kahvaltı sonrası Ölüdeniz’e doğru hareket. Sandallarla plaja çıktıktan sonra burada deniz ve kumdan faydalanma imkanı. Beştaş Koyundaki yemek ve yüzme molasından sonra Kayaköy’e yürüyüş. Gün batımında Gemiler Adasını ziyaret. Akşam yemeği ve geceleme Gemiler Adasında.

 

  1. Gün Erken saatte yola çıkıp 4 saatlik bir seyirden sonra Yediburunlar’ı geçerek Kalkan’a varış. Kalkan’dan Xanthos ve Patara’ya karadan tur. Geceleme Kalkan limanında veya yakın bir koyda.

 

  1. Gün Kahvaltıdan sonra Kekova’ya hareket. Yemek ve yüzme molasından sonra Kaleköy ve Üçağız’da yürüyüşler. Geceleme Üçağız veya Gökkaya’da.

 

  1. Gün Sabah Demre’ye hareket. Buradan sandalla kıyıya çıkıp, antik Myra’da, Noel Baba kilisesini ve harabeleri gezme imkanı. Akşamüzeri Kaş’a hareket. Geceleme bu civarlarda.

 

  1. Gün Sabah erken saatte Fethiye’ye doğru hareket. Kelebekler Vadisinde yürüyüş. Geceleme Fethiye civarında.

 

  1. Gün Bugün Göcek koylarına geri dönüyoruz. Hava koşullarına ve grubun tercihlerine göre yelken günü veya Göcek koylarında yüzme molaları, Hamam Koyuna veya Lydae’ye yürüyüş. Akşamüzeri Göcek Liman’a varış ya da tercihe göre yakın bir koyda geceleme.

 

  1. Gün Kahvaltı sonrası tekneden iniş.
Open chat
Whatsapp Support